ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cash N Hits - w prosty sposób 8 centów na dzień !!!
01-23-2014, 04:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-24-2014 04:00 AM przez larry1976.)

Żarówka Cash N Hits - w prosty sposób 8 centów na dzień !!!

Hello world!

[Obrazek: banner.php?refid=larry1976]

Poliecam prosta sprawa a zarobisz $0,08 na dzień bez wykupionego
Kona Premium

1.

Wystarczy włączyć Earnings Area / Auto-Surf aktualnie jest 460 wyświetleń wartych
$0.000125 czyli mamy z tego = $0.0575 !!!! już prawie 6 centów

Jeśli chodzi o autosurf ja go włączam na noc u mnie komputer chodzi 24h więc mi to obojętne, w czasie autosurfu wyskakują 2 okna popup 1 z nich bedzie pojawiac sie co 60 jednostek, będzie odświerzane

2.

Można wejść do tego w płatne kliki sekcje Earnings Area / PTC Ads i kliknąć w te droższe :

1 x $0.0175 , 1 x $0.004375 , 2 x $0.0035

Podsumowując : $0.0575 + $0.021375 = $0.086375 czyli ponad 8 centów.

Podsumowując :

Po 8 dniach mamy minimum do wypłaty - $0.69

Zapraszam do rejestracji !!!!!

Minimum wypaty :

PayPal - $0,60
PayZa - $0,60

REJESTRACJA (kliknij na baner)

[Obrazek: banner.php?refid=larry1976]

REJESTRACJA (kliknij na baner)

Ogólny Opis :

CashnHits - Chciałbym Wam bliżej przedstawić moją inwestycję w tego buxa oraz samą stronę
Zapisany jestem na nim od miesiąca. Na początku śmiałem się z innych którzy tam klikali, że trzeba się sporo na klikać aby mieć tych parę centów na koncie standard - chyba około 3 centów dziennie można było wyklikać, jednak po przeczytaniu kilku arykułów na forach o zarabianiu postanowiłem spróbować.

Zarejestrowałem się i od razu wziąłem uprgade na rok za 5$. Zapytacie czemu nie wziąłem sobie lepszego,ale w dzisiejszych czasach i widząc jak padają strony - całe korporacje jak indoevolution i wiele innych nie ryzykowałem nie chciałem więcej ryzykować.

Oczywiście możliwości wykupienia lepszych upgradów istnieje tutaj kilka ( nawet za 40$ na rok ) ale ja uznałem że ten będzie na razie wystarczający. Róznią się one oczywiście ilością dawanych reklam do wyklikania oraz procentem z zarobków poleconych jak również dodają trochę punktów i kredytów służących do promowania stron lub programów.

Po wykupieniu upgrade za 5$ dziennie wyklikuje tam od 5 centów w górę to zależy czy wejdę o równej 19 wtedy trzeba łapać te reklamy z niskim ilością klików ponieważ ludzie dają je za darmo za klikanie na click echange i dość szybko się kończą bo dają mało kredytów na nie, oraz trzeba tam bardzo często zaglądać,bo non stop się właśnie pojawiają reklamy. najczęściej dodają je o pełnych godzinach i trzeba szybko klikać, więc cały zarobek zależy od naszej aktywności. Dodatkowo dla ulepszonych kont można złapać co niedzielę dodatkowe reklamy np. za 5 centów a nawet była za 15 centów za jedną niedzielę.

Wiem Powiecie ze neobux lub inne buxy są lepsze, ale niestety nie zgodzę się z tym!! Bo oprócz zarabiania tam na samej stronie możemy za free zarabiać na innych stronach poprzez dawania reklam na ptp, banerach i zdobywaniu poleconych itd. Za punkty dajemy reklamę strony lub programów a za kredyty dajemy bannery do stron lub buxów czy innych programów.

Jest również click exchange czyli wymiana stron jak w surfie np. easyits4U i dodatkowo łapiemy kredyty oraz punkty i pieniażki.

Do wyklikania na koncie premium za 5$ na rok jest ok. 90-100 reklam dziennie. Zawsze jest 1 reklama za 1 centa, kilka za 0,0025$, kilka za 0,002$,kilkanaście za 0,001$ za 0,008$, 0,007$, 0,006$ i całe mnóstwo za 0,0005$.

UWAGA Na reklamach gdzie po kliknięciu pokazują się filmiki z Youtube należy na nich pozostać 10-15sekund bo inaczej mogą nam konto zablokować Na koncie standart nie opłaca się klikac ale na premium za 5$ juz warto i to nawet bez poleconych. Poza tym po wykupieniu premium minimum wypłaty na paypal to tylko 5 centów czyli praktycznie codziennie można wypłacać. czas oczekiwania na wypłatę od 1-3 dni.

Codzienny zarobek to ok. 5-20 centów. Łatwo więc policzyć że przy dużej aktywności i częstym zaglądaniu można zarobić w miesiąc nawet ok. 5$ czyli zwraca się już premium wykupione na rok!!! Tak więc dla osób które często zaglądają do komputera i chcą dorobić polecam tą aureolkę i koniecznie wykup premium za min. 5$ na rok.

Pewny i wypłacalny od kilku lat !!!! zapraszam.

[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości