ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaż linków tekstowych – Backlinks.com
10-23-2013, 03:45 AM
Post: #1

Żarówka Sprzedaż linków tekstowych – Backlinks.com

Hello world!

[Obrazek: Backlinks-728x90.gif]


Ciekawą alternatywą dla posiadaczy stron internetowych, jest możliwość sprzedawania linków pozycjonujących na własnych witrynach. Sposobów na taki zarobek jest kilka, w tym artykule przybliżę bardziej witrynę BackLinks.

Sprzedaż linków reklamowych czy pozycjonujących jest ciekawym pomysłem nad podreperowaniem budżetu danej strony. Allegro do tego zdecydowanie nie polecam, gdyż tam większość kupujących myśli, iż pagerank jest najważniejszym czynnikiem – co oczywiście nie jest prawdą.

Warto spróbować sprzedaż linków w firmach pośredniczących. Osobiście testowałem już kilka i tutaj chciałbym je polecić. Na pierwszy ogień pójdzie tutaj BackLinks.

BackLinks.com – program istniejący już jakiś czas, będący częścią znanej sieci reklamowej. Płaci w dolarach, póki co jedynie na konto PayPal.
Proces rejestracji jest banalnie prosty. Wchodzimy na stronę backlinks.com i klikamy u góry strony na zakładkę „Register”, następnie wybieramy opcję „Publishers:
Sell Text Links” (to znaczy: wystawcy – sprzedaż linków tekstowych) i wypełniamy formularz rejestracyjny.
Na swojej stronie musimy umieścić specjalny kod w języku php, asp, asp.net, perl – lub zainstalować jako wtyczkę do wordpressa. Witryna nie przechodzi żadnej ludzkiej moderacji, przynajmniej na starcie, wymagany jest jedynie pagerank równy 1 lub więcej. Po zamieszczeniu kodu na stronie, aktywujemy ją i już możemy czekać na pierwszych chętnych kupców na nasze linki.
Stawki są następujące, zależne niestety od pageranku witryny:
PageRank (PR) 1 – strona główna $0.50, a podstrona – $0.50
PageRank (PR) 2 – strona główna $1, a podstrona – $1
PageRank (PR) 3 – strona główna $2, a podstrona – $1.50
PageRank (PR) 4 – strona główna $3, a podstrona – $2
PageRank (PR) 5 – strona główna $4.50, a podstrona – $3.50
PageRank (PR) 6 – strona główna $12.50, a podstrona – $10
PageRank (PR) 7 – strona główna $30, a podstrona – $25
PageRank (PR) 8 – strona główna $75, a podstrona – $50

Osobiście otrzymałem już kilka wypłat z tej strony, każda dochodziła regulaminowo w pierwsze dni każdego miesiąca. Warty uwagi jest także program partnerski – za każdego zarejestrowanego poleconego-wystawcę, który będzie aktywny przez minimum 45 dni i zarobi w tym czasie minimum 5 dolarów, otrzymamy 25 dolarów. Natomiast za każdego zreferowanego reklamodawcę możemy otrzymać nawet 100 dolarów. Więcej informacji bezpośrednio na stronie. Support także nie śpi, chętnie odpowiada na wszelkie pytania, czego sam zdążyłem doświadczyć.

Pod koniec 2011 roku Backlinks wprowadziło również dwie ciekawe opcje. „Content Link Pages” – sprzedawanie linków w treści, stawki dwa razy wyższe niż za normalne linki. Drugą nowością jest możliwość wyróżnienia jednej swojej strony, która zostanie oceniona przez moderatora serwisu 3-5 gwiazdkami, a co za tym idzie będzie ona lepiej widoczna dla potencjalnych kupców.


[Obrazek: 468X60.jpg]

Rejestracja : ( kliknij na baner by się zarejestrować )

[Obrazek: 468X60.jpg]


[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości