ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Syn-Trade
09-30-2013, 02:06 AM
Post: #1

Żarówka Syn-Trade

Hello world!

[Obrazek: syn-trade.jpg]


Witaj w Syn-Trade!

Syn-Trade utworzony w 2013 roku, jest pod każdym względem innowacyjnym projektem. Pierwsze zarysy pomysłu oraz zarysy systemu pojawiły się już w 2012 roku. Na bazie wielu analiz i doświadczeń stworzyliśmy system łączący spotykane na co dzień tradycyjne jak i nowoczesne rozwiązania biznesowe. Te drugie zaczerpnięte z modelów charakterystycznych dla firm marketingu wielopoziomowego pozwoliły nam stworzyć nowy program partnerski oparty na korzystnym i dostępnym dla każdego kanale dystrybucji .

Całą wiedzę oraz doświadczenie zdobyliśmy poprzez zaangażowanie i pracę w różnych sektorach sprzedaży, przechodząc przez wiele szczebli kariery. Mieliśmy również okazję poznać wiele firm marketingu wielopoziomowego w Polsce i na świecie, dzięki zaangażowaniu jednego ze współtwórców Syn Trade w jedynym w Polsce niezależnym periodyku i portalu branżowym.

Syn-Trade nie jest jednak kolejnym MLM. Charakterystyczną cechą tych systemów jest unikalny, zastrzeżony dla danej firmy produkt/y czy marka jak również sposób dystrybucji. Nasz portal to klasyczny, detaliczny sklep internetowy z dodatkową opcja znakomicie skrojonego programu lojalnościowego. Tworząc Syn-Trade, mieliśmy na uwadze kluczowe elementy dzisiejszego handlu, a więc: najlepsze produkty, rzetelną informację o nich oraz optymalny dostępny dla każdego kanał dystrybucyjny. Dlatego w oparciu o sprawdzone i najlepsze możliwości powstała nowoczesna platforma partnerska. Miejsce, w którym oferujemy wybrane, artykuły dostępne na co dzień w tradycyjnym handlu. Wszystko to połączyliśmy z wielopoziomowym nowoczesnym, prostym i transparentnym programem partnerskim. System dostępny za darmo dla każdego klienta naszego sklepu internetowego.

Misją naszej firmy jest nie tylko dostarczanie naszym klientom najbardziej wartościowych produktów ale również nawiązywanie współpracy z innymi podmiotami gospodarczymi prowadzącymi sprzedaż internetową. Poprzez program partnerski mający na celu zwiększać zaufanie do firmy oraz sprzedaż oferowanych produktów, każdy klient oraz partner biznesowy w zamian otrzymuje możliwość uzyskania szybkiego stałego źródła dochodu. Ta obopólna korzyść to właśnie SynTrade. Społeczność, którą tworzymy wspólnie z Tobą!Czy zastanwiałeś się kiedyś, że można inaczej!?

Każdego dnia dokonujemy zakupów wielu artykułów codziennego użytku. Realizujemy je w pobliskich sklepach lub ściśle określonych punktach ze względu na sympatię do danej sieci. Często również udajemy się w dane miejsce zwabieni ograniczonymi czasowo promocjami. Niejednokrotnie jesteśmy w stanie pokonać dodatkową drogę, znaleźć dodatkowy czas tylko po to aby otrzymać promocyjny produkt taniej.

Czy nie jest też tak, żę kupując dany artykuł w bardzo dobrej cenie chwalisz i polecasz go innym osobom? Często ulegając Twojej opinii również oni dokonują określonego zakupu. A czy przyszło Ci kiedyć na myśl co w związku z tym zyskujesz? No cóż spełniliśmy jedynie rolę żywej reklamy a ewentualne profity czerpać będzie już tylko sprzedawca.

Zapewne spotkałeś, bądź miałeś możliwość uczestnictwa w różnych systemach partnerskich. Z reguły jednak oferowane przez nie korzyści kończą się na otrzymaniu jednorazowej premii czy też zniżki za polecenie nowego klienta. Inne oferują otrzymanie wybranej nagrody za regularne zakupy. Kwalifikacja jednak często oznacza wydanie setek lub tysięcy złotych dla małego gadżetu. Tak naprawdę ponownie jesteśmy „żywą reklamą” a oczekiwaną nagrodę spłacamy z własnej kieszeni w formie kupionym produktów.

A gdyby tak stworzyć inną możliwość:

punkt, który niemal całą uzyskaną marżą wynikającą z pomijania pośrednictwa - dzieli na dodatkowe rabaty oraz finansowe premie dla jego klientów, zrzeszonych w programie partnerskim firmy;
unikalne miejsce w którym nic nie sprzedając, otrzymujesz możliwość zakupów produktów niemal za darmo;
system w którym poprzez rekomendację naszego portalu otrzymasz szansę wspólnej budowy prawdziwego dochodu pasywnego;
innowacyjny program, gdzie nie tylko polecony przez ciebie klient ale i każda kolejna osoba stanie się twoim partnerem na zawsze!
Matryca Binarna = Dochód pasywny

Charakterystyczną cechą programu lojalnościowego SynTrade jest zupełnie nowy sposób rejestracji partnerów. Podstawą takiego systemu jest matryca binarna gdzie budowa struktur opiera się o dwie bezpośrednio polecone osoby. Zupełnie inny sposób niż te z jakimi mogłeś się spotkać.

W układzie takiej matrycy nie ma możliwości zarejestrowania bezpośrednio pod sobą więcej niż dwóch osób! Nie oznacza to jednak że nie możesz współpracować z większą ilością potencjalnych klientów naszego sklepu. Klientów, którzy również chcieli by osiągać korzyści płynące z naszego programu partnerskiego. Oferowany sposób działania wymusza sytuację, w której to kolejna polecana osoba zajmuje następne wolne miejsce na niższym poziomie Twojej struktury. Pomagasz w ten sposób swoim najbliższym partnerom samemu nic nie tracąc! Wręcz przeciwnie - im głębiej tym lepiej. Oczywiście możesz również liczyć na podobną pomoc ze strony swoich Up-Line

Główną zaletą prezentowanego programu opartego na wielopoziomowej matrycy binarnej jest więc jego znakomita prostota oraz wzajemna pomoc w budowie struktur kolejnych poziomów partnerskich. Klienci szybko widzą ogromne korzyści oraz łatwo uczą się działania systemu, co w konsekwencji powoduje duplikację.

Wszystkie cechy binarnej matrycy oraz oferowane dodatkowe programy motywacyjne sprawiają, że pozyskiwanie nowych członków struktury jest niezwykle łatwe i efektywne. Poziom wzajemnej pomocy w budowie własnych struktur jest u nas adekwatny do wysokości osiąganych prowizji partnerskich! Dzięki takiemu a nie innemu podejściu możesz łatwo i szybko tworzyć swój prawdziwy dochód pasywny oparty jeedynie na zakupach artykułów codziennego użutku.

W klasycznych systemach partnerskich praktycznie nie są tworzone żadne relacje. Droga: sprzedawca – klient – zakup to często cała ścieżka „kariery”. W SynTrade stawiamy na budowę wzajemnych koneksji partnerskich oraz biznesowych, między wszystkimi członkami Twojej matrycy. Każdy uczestnik systemu ma stały kontakt z osobą polecającą oraz liderem grupy. Wzajemna pomoc i wsparcie to podstawa każdego przedsięwzięcia, mającego na celu tworzyć dla jego członków szeroko pojęty dochód pasywny.

Każdy członek sieci, polecając innych klientów poprzez samodoskonalenie, szkolenia czy konferencje internetowe może również stać się liderem dla członków swojej grupy. Umiejętność kreowania nowych liderów, zarządzania własnym biznesem, czasem i pieniędzmi są bez dwóch zdań bezcenne.

Przyjęty sposób rejestracji oparty o system binarny potęguje te relacje w formie wspólnej budowy struktur sieci SynTrade.

Po to aby jeszcze bardziej promować pomoc innym i zwiększać liczbę nowych rejestracji zostały stworzone dodatkowe programy motywacyjne. Mają one na celu nagradzać osoby aktywnie budujące naszą społeczność. Nie są to jednak warunki nie do spełnienia. Zaczynają się już od 4 poleconych przez Ciebie Osób. Czy to naprawdę tak wiele !? Rejestrując nie dwie a 4 osoby w znaczący sposób pomagasz innym samem zyskując w oczach swoich współpracowników i członków sieci!
Programy partnerskie z reguły kojarzą się większości z nas jako dodatkowy „bonus” w ofercie danego sklepu czy przedsiębiorstwa. Zazwyczaj oferują one dodatkowe nagrody, upusty czy niewielkie premie pieniężne w zamian za lojalność (stałe zakupy) bądź rekomendację w gronie znajomych. Przeważnie są to systemy jedno lub dwupoziomowe. Oznacza to, że nie można już liczyć na profity z tytułu dalszych konwersji w polecanym sklepie będących efektem naszego działania. O klientach pozyskanych przez instytucje finansowe już nie wspominając.

Oferta SynTrade jest jednak zupełnie inna.

W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów w SynTrde możesz liczyć na prawdziwy dochód pasywny oraz możliwość dokonywania zakupów z upustem sięgającym nawet 90%. Poprzez zmianę sposobu dystrybucji oraz odpowiednie kontrakty oferujemy zwrot całej zaoszczędzonej w ten sposób marży dla członków naszego systemu. Nie są to punkty warte ułamek procenta zamówień lecz realne, stałe wynagrodzenie z tytułu zakupów członków Twojej sieci partnerskiej. Sieci składającej się aż 6 poziomów głębokości oraz dodatkowych Klonów (nowe dodatkowe matryce)

W przeciwieństwie do innych programów lojalnościowych, wynagrodzenie jest naliczane za każdym razem, gdy polecona osoba dokonuje zakupu. To co jednak plasuje go na samym szczycie to innowacyjny sposób rejestracji poleconych osób czy zainteresowanych klientów) naszego sklepu.

System binarny (bo o nim mowa) sprawia, że słowo „partnerstwo” nabiera u nas właściwego znaczenia. Wzajemna budowa struktur to najlepsze co może zaoferować SynTrade swoim klientom. Jedynie poprzez stałe zakupy oferowanych produktów i najprostszą rekomendację, każdy członek sieci może liczyć na poprawę bezpieczeństwa zarówno swojego jak i rodziny. Wysoki dochód pasywny będący efektem znakomicie skomponowanego planu marketingowego może sprawić, że marzenia staną się realne, a widmo państwowej emerytury odejdzie w siną dal.

Program partnerski SynTrade to:

brak opłat abonamentowych, członkowskich;
stały zwrot prowizji z zarejestrowanych członków sieci;
premia szybki start za zakupy nowo zarejestrowanej osoby;
wysokie i stałe wynagrodzenie z 6 poziomów (zakupów partnerów rejestrowanych niebezpośrednio);
matryca binarna - wzajemna budowa struktur;
Klonowanie - dodatkowe 6 poziomowe matryce
pokrywanie 90% ceny zakupów z uzyskiwanych rabatów;
tylko wybrane, znane i cenione produkty;
systemy motywujące
stała opieka i pomoc sponsora oraz innych Up-Line.
Nie trać czasu i dołącz już dziś do SynTrade, zajmując odpowiednie miejsce w naszej wielopoziomowej matrycy partnerskiej. Pamiętaj że każdy kolejny klient naszego sklepu przystępujący do naszego programu może znaleźć się w twojej strukturze. Potem już tylko rekomenduj nas dalej korzystając z ułatwiających ten proces narzędzi oferowanych wszystkim członkom naszej społeczności.[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości