ReklamaWpieraj nasze Forum
enjoymoneyflow
learnmoneystrategy
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AHP - przyszłość w pasywnym zarabianiu!
06-08-2013, 04:16 AM
Post: #1

Żarówka AHP - przyszłość w pasywnym zarabianiu!

Hello world!

[Obrazek: uyd84ko38326.gif]
Ad Hit Profits jest przykładem programu, który łatwo polubić. Prosty, przyjazny, intuicyjny skrypt AHP powoduje, że od samego początku dobrze się w nim czujemy. Sama konstrukcja programu również jest prosta, nie ma tu żadnej filozofii, a większość rozwiązań jest znanych z wcześniej działających programów.
Ad Hit Profits łączy w sobie elementy cyklera i surfa. Admin podaje, że jako klasyczny program revenue sharing AHP dzieli się z użytkownikami wypracowanymi zyskami w 100%, bez ekstra "działki" dla admina. To może być prawdą, ponieważ admin i tak może dysponować pewną pulą ad packów, za które nie musi płacić. Taka pula może wytworzyć się także z prowizji uzyskiwanej z poleconych. Dla nas to w sumie sprawa drugorzędna.
Wspomniałem o ad packach, które są paliwem całego systemu AHD. Ad packi nie są tanie, kosztują $45 i wyrabiają nam (jedynie?) 125% pierwotnej wartości, czyli $56.25. To niewiele przy propozycjach innych programów, ale nie w wartościach bezwzględnych jest sedno sprawy. Ad packi w AHP nie mają przypisanej określonej wartości dziennego przyrostu, ten jest zależny od zysków wypracowanych przez program. Warunkiem uzyskania naliczeń jest obowiązkowy surfing w sekcji reklamy, jednak 10-cio sekundowy timer powoduje, że 10 obowiązkowych reklam szybciutko przemija.

Minimum do wypłaty tylko - $10

[Obrazek: logo.jpg]
[Obrazek: banner1.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
AHP - przyszłość w pasywnym zarabianiu! - larry1976 - 06-08-2013 04:16 AM
AZB - bliźniaczy program - larry1976 - 08-16-2013, 05:34 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości