larry1976.com.pl - Forum o Zarobku w Necie
Digital Generation - Prezentacja Zarabiaj Zawsze Korzstająć z Komputera - Wersja do druku

+- larry1976.com.pl - Forum o Zarobku w Necie (http://larry1976.com.pl)
+-- Dział: Zarabianie w sieci (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Inne metody zarabiania (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Digital Generation - Prezentacja Zarabiaj Zawsze Korzstająć z Komputera (/showthread.php?tid=110560)Digital Generation - Prezentacja Zarabiaj Zawsze Korzstająć z Komputera - larry1976 - 08-16-2013 06:29 AM

[Obrazek: DG.jpg]Postaram się wyjaśnić w jak największym skrócie.
Program, o którym mowa korzysta z CPU, a dokładniej chodzi zbudowanie sieci komputerów dającej jak największą moc obliczeniową dla wątków (THREADS - podaję to, bo to słowo klucz w tym programie). Rzecz w tym, że w momencie kiedy włączamy komputer i używamy np. przeglądarki używamy jednego wątku, jeżeli dodatkowo użyjemy poczty to drugi wątek, a nasz komputer w zasadzie marnuje moc obliczeniową, bo każdy sprawny w tej chwili komp jest w stanie obsłużyć tych wątków o wiele więcej niż jesteśmy w stanie wykorzystać.

W programie chodzi właśnie o to, że w momencie kiedy nasza maszyna jest odpalona system korzysta z wybranej przez nas ilości wątków i za każdy płaci 1 USD dziennie przeliczone na czas włączenia.

Zasady:

Pierwszy wątek, który daje nam możliwość wygenerowania max 30 USD miesięcznie jest darmowy, za aktywację kolejnych trzeba zapłacić 50 USD za sztukę. Maksymalna ilość wątków to 25.
Żywotność wątku to 365 dni, po których automatycznie wygasa.


Jak zacząć?

1. Należy się zarejestrować pod adresem

www.coingeneration.com

2. Pobrać program z zakładki download i zainstalować - program o dziwo jest rozpoznawany przez zabezpieczenia W7 jako zaufany. Zresztą jest on całkowicie niezauważalny przy pracy.

3. Dodać numer telefonu w zakładce Personal/Profile i zweryfikować odsyłając przesłany SMS-em kod (WPISUJEMY TYLKO LICZBY).

Jeżeli nie zostanie do Waszego konta dodany THREAD i pokazuje się nadal 0 można napisać ticket.

I have verified my telephone number but the thread hasn\'t been added to my account.

Kiedy thread pojawi się na koncie można odpalić program i nabijać gotówkę.

Polecenia:
2 poziomy 20% i 10% z wypracowanych pieniędzy.

Metody płatności:
Payza
Paxum
Perfect Money
Przelew Bankowy


Zapraszam,[Obrazek: DG90.jpg]


Link do programu: www.coingeneration.com


[Obrazek: DG90.jpg]
INFO :

Nie trzeba nic aktywować po rejestracji dostajesz 1 triala treada który może wypracować 30$ miesięcznie i dostajesz go za Free jeśli z automatu nie dostaniesz to piszesz ticket w menu z prośbą o przesłanie triala i sami tobie go aktywują.